Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti használtok what's app ot?

Ti használtok what's app ot?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert 1milliárd letöltése van, mint a messengernek, viszont senki olyat nem ismerek aki használná. Sok ismerősöm van, nem csak abban a városban ahol élek, viszont közülük senki nem használja. Ti használjátok? Mennyire népszerű ez a ti baráti társaságotokban? És ha használtok, mi róla a véleményetek? Kérlek várost is írjatok hogy hol laktok. Én cegléden lakok, az ismerőseim közül senki nem használja.

2016. aug. 30. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Németországban élek, szinte mindenki, akit ismerek, használja. Aki nem Whatsappot, az Vibert (esetleg mindkettőt).
2016. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Személy szerint nem használom. Telefonálni ritkán szoktam, csak meghatározott személyekkel, de akkor a klasszikus módon. Nem érzem szükségét, hogy ne klasszikus módon tegyem mindezt. Üzenetet küldeni Messengeren szoktam. Van ismerősöm, akinek használ SkyPE-ot, van aki Vibert, van aki egyéb mást. De aki az egyik használna, nem használja a másikat, van akinek SkyPE csak a gépén van, a telefonján nincs, stb… A Messenger az, ami a legtöbb ember telefonján ott van, és kvázi mindenki fent van Facebookon, tehát kényelmesebb azt használni, nem kell fejben tartanom vagy keresgélnem, hogy ki milyen rendszert használ.


Nem nagyon ismerek olyan embert, aki WhatsAppot használna. De hozzá kell tenni az egy milliárd letöltésben én is benne vagyok, hiszen egyszer letöltöttem, megnéztem mit tud, majd töröltem (de az is lehet, hogy nem és még mindig a telefonomon van). A letöltések száma nem feltétlenül tükrözi az aktív felhasználók számát.


Meg más országokban, más jellegű közösségekben mások lehetnek a szokások. Alig pár száz, de akár több tízezer ember szokásaiból aligha lehet bármiféle következtetést levonni a világ egészére nézve.

2016. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!