Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 2 valaki jártas benne?...

Sims 2 valaki jártas benne? Egy ideje játszom vele de nem tudom h kell ezt csinálni a többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval megcsinálom a falat de hogyan kéne oda tennem az emelkedőt a sarokba? Nem engedi csak úgy :( Hogy oldottátok ezt meg?

2016. aug. 17. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Az alapra?
2016. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a falat körbe megcsináltam de szeretnék belülre egy emelkedőt ahová egy kicsi lépcsőn lehet felmenni ezt nem engedi :/ remélem érthetően fogalmaztam
2016. aug. 17. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, értem. Ha jól emlékszem, nem lehet, max kóddal.

Moveobjects-et próbáld meg.

2016. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=7GlVmZel3SI

ezt találtam, hátha segít :)

2016. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm a linket meg is próbálom ^_^

Úgy emlékszem az a kód a sima sims2be nem működik :/

2016. aug. 17. 17:45
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy csináltam mint a videóban de nem ment nem tudom mi lehet a baj :(
2016. aug. 18. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Letöltött a játékod? Lehet, hogy valami hiba van benne, ha a moveobjects kód sem működik. :/
2016. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom ezt a kódot megint de igen letöltött
2016. aug. 18. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy későn írok, de ez kód nélkül azért nem megy, mert van egy alap falmagasság, ami szükséges a simeknek hogy elférjenek, és ha hozzáadod az emelkedő magasságát akkor az már nem lenne elegendő magasságú az embereknek..

Ha meg csak úgy azt is körbevennénk fallal, akkor az egy teljesen különálló szobának kelleene lennije ami totál nem egy síkban van az emelettel, ezért nem nagyon engedi a játék sem. Kóddal éppen meg lehet oldani, de ott is sok esély van rá hogy lesz valami baki... Én azt ajánlom hogy inkább törődj bele, nem a világ vége. Inkább csinálj a kertbe egy pavilont, akkor bravúroskodhozsz az emelvényekkel, az meg egy tök jó dolog, szép, és lehet tök sok kerti cuccot odapakolni, pl grillezőt, padokat...

2016. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a válaszodat! Csak olyan jól nézett ki képekben csak nem sikerült megoldani de már értem miért :)
2016. szept. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!