Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ha ilyen helyzetb...

Mi történhet ha ilyen helyzetben kap el a rendőr? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval apukámnak van 1 Aprilia típusú robogója ami 50 cc és már nagyon rég óta vágyok arra, hogy ki próbáljam viszont nincsen még jogosítványom, (fél év múlva kezdem el autóra jelenleg 16 éves vagyok) már a többi haverom is egyre jobban hív hiszen már 2 éve meg van stb miért nem használom és a többi, szóval az lenne a kérdésem ha szabályosan közlekedek minden követelménynek megfelelően és el kap a rendőr mire számíthatok vagy mik történhetnek?

2016. aug. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Robogó lefoglalás,

te elmész az örsre, papát felhívják, jogsit bevonják, pénzbírság, egyéb eljárás.


Tényleg megéri neked?

2016. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs jogsid, nem ismered a kreszt sem. Tudom, király vagy és vágod, de nem. Márpedig ha ebből kifolyólag balesetet okozol, az nagyon sokba fog kerülni...
2016. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Várd meg azt a fél évet hidd el jobb úgy vezetni, hogy nem kell paráznod, hogy van e rendőr. Ráadásul ha eltiltanak akkor a jogsit se kezdheted el és akkor meginte egy vagy két évet csúszik. Szerintem nem éri meg. A haverok meg ne húzzanak be a csőbe mert nekik már van jogsi tudniuk kéne mivel jár ez.
2016. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben beszéltünk az oktatóval jövő májusba kezdem, és ez így lesz jó mindenkinek.

Egyébként nem tudom még teljesen a kreszt.

2016. aug. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!