Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van másnak is "platói" szerelm...

Van másnak is "platói" szerelme vagy csak én vagyok így? Néha már én is elhiszem, hogy lesz valami, ami miatt ne adjam fel, pedig tudom, hogy kb lehetetlen (? )

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, a Marcsival mindig az IFA platóján szoktunk szerelmeskedni.


Persze lehet, hogy te a plátói szerelemre gondolsz...

2016. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt 3 évig...bár még talán most is érzek valamit, de nem olyan intenzívet és csak akkor bolydul meg az egyensúlyom ha túl sokat beszélünk. Mondjuk lehet nem lett volna lehetetlen hogy legyen köztünk valami, de féltem kezdeményezni, ő meg ha küldött is jelet az folyton mást sugallt ha sugallt egyáltalán valamit is.
2016. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen.. és nem valami jó azt kell, hogy mondjam. és pont ugyanúgy ahogy nálad.Van egy csomó dolog amiért ne adjam fel , de ha méég jobban belegondolok elszomorodok mert szinte lehetetlen ez az egész..
2017. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!