Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg önmagam?

Hogyan szerethetném meg önmagam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira gyűlölöd önnmagad, és már ez úgy zavar, hogy beírtál ezzel kapcsolatban egy kérdést, akkor szerintem keress fel egy pszichológust, aki felderíti a dolog okát és rávezet egy útra, amelyen át megtalálod magadban azt a "tulajdonsághalmazt", lényt, akit szeretni tudsz majd!

A változtatási szándék nyilvánvaló, mivel beírtad kérdésként. Így már az út nehezebb felén túl vagy! Sok sikert a továbbiakhoz is!

2008. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy hogyan? először próbáld meg elviselni! minden órában nézz tükörbe! aztán kezzd mondogatni hogy : szép vagyok! okos vagyok! szeressem meg magam!!! aztán ha nem megy nem tudom!!!
2008. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először gondolkodj el, hogy miért utálod magadat, esetleg mit tettél, kit bántottál meg, kivel voltál hülye stb.. ha megvan a válasz a miértre, és a negatív dolgokra, kezdj el változtatni ezeken, hogy úgy feküdj le este, hogy nincs okod magadat utálni a napi történek miatt, és mindent a lehető legjobban csináltál. Ha külsőddel van bajod, pár új stílusú ruha vagy egy új haj nagyon feltudja dobni az embert. (Kicsit szűkre szabtad a kérdést)
2008. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!