Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történt ez? Miért...

Miért történt ez? Miért szóltak be?

Figyelt kérdés

Mentem haza a suliból és szembe jött velem két csaj... Mikor elmentek mellettem hangosan azt mondták: "Úúúristen...Jééézusom..."

Utána a következő párbeszéd következett:

Én(mosolyogva): Sziasztok.

Ők(döbbenten): Szia.

Én: Mi a probléma?

Egyikük: TE.

Én: Aha. És mi a baj velem?

Gondolkodnak, aztán megfordulnak és mennek tovább...Én még utánuk mondom: Ja, hogy nem tudod? Na látod ennyi vagy...


Igazából nem tudom, hogy tegyem fel a kérdést...Szerintetek miért történt ez velem? Miért baszogattak?

Soha az életben nem láttam őket, ez biztos... Tudtommal nem volt rajtam semmi kivetni való, sőt észre sem vettem őket, amíg el nem kezdtek beszólogatni...

L/15


2010. ápr. 16. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
van néhány ilyen ember,aki folyamatosan csak másokat baszogat,de nem azért mert bármi oka is lenne rá...szóval sztem nem veled van baj
2010. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sz@rd le magasról az ilyeneket! hülyék, oszt kész! :D

sztem pont az volt a céljuk, h téged felidegesítsenek! látták, maj' el pattan az agyad, és most büszkék rá, h sikerült, amit akartak...

2010. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!