Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet rászokni egy...

Hogy lehet rászokni egy drogra, ami por?

Figyelt kérdés

megértem ha valaki tablettára szokik rá :D de nem értem miképp lehet rászokni a porra, amit az orrodon szivsz be :S

mennyi idő kell, hogy eteljen, nem tudja valaki? :)


2010. ápr. 15. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
egy pillanat
2010. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi különbség van a két dolog között? egyszer kipróbálod, utána: hmm, ez roh@adt jó volt, na még egyszer, aztán megint, megint, megint...rá vagy szokva.
2010. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a rászokás tudtommal az, hogy kivánja a szervezeted és muszály megadnod neki, különben elvonási tüneteid lesznek.Nem? mert ha a rászokás egyik fajtája már az is, hogy kéred és kéred, igy egyszerűen magadtól, akkor én rászoktam, szóval
2010. ápr. 15. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:

van pszichés függőség, is, nem csak fizikai...

már az első után rászoksz pszichésen, mert jó volt, és mégegyszer át akarod élni azt az érzést.

2010. ápr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan is van, amiről Te beszélsz, de az már nagyon komoly, ott már nincs megállás :/
2010. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szóval az a legroszabb rászokás, ha az ember magától akarja, nincs semmi kényszere rá, de ő mégis saját akaratából szeretné csinálni :S végülis igen, sajnos ezvan
2010. ápr. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!