Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » COD 4 & realizmus? Lehetséges...

COD 4 & realizmus? Lehetséges v nem?

Figyelt kérdés
A COD 4-ben ugye Price visszaemlékezéseiben lelőjjük Zakhaevet. De csak nekem tűnik nagyon falsnak az, h túléli azt amikor lerobbantják a karját? Szerintem pár perc (se kéne), és instant halál. A másik, hogy jó-jó, h 50-es kaliberü a puska, de 1 akkora golyó le tudná tépni az ember karját? (ez se tűnik túl igazinak.) Vélemény?
2010. ápr. 12. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A Barrett szerintem simán de most amugy nagyon vagyok most képbe.

Mejik Zakhaev ről beszélsz az Imranról (az a csúnya öreg) vagy a másik aki mindig kék mackóba van xD

2010. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igen xD B*zd :D leírtam a Melyiket j-vel :D
2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

simán le tudja. és túl lehet élni.

csak filmekben van hogy megjelenik egy piros pötty ahol meglövik az embert.

2010. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem még mindig eléggé neccesnek tűnik az, hogy lerobbantott karral túl lehet élni max 5 percet... És nem arra gondoltam h csak 1 pötty lesz ott, hanem kicsit kisebb részt tép le. pl. a vállát, vagy a fél karját, nem az egész karját vállastól-karostól.
2010. ápr. 12. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, átlőtt torokkal is tud élni, sőt, fel is lehet épülni belőle! Bár necces a dolog, de kibeb*szottul! :) DE! Lehetséges.


Mellesleg akár meg is történhet! Vagy most történik, ki tudja... Végülis, nekem mindegy, csak ide ne jöjjenek! Itt Magyarba szerencsére nyugi van terrorizmus terén, s maradjon ez így is az idők végéig! :)

2010. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!