Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » G4S (Brinks, Risec, JNT)...

G4S (Brinks, Risec, JNT) dolgozók, hogy működik nálatok a "felfegyverkezés"?

Figyelt kérdés

(Kicsit értelmetlen a kérdés, ezért elnézést, de nem tudtam máshogy megfogalmazni.)

Szóval arra lennék kiváncsi, hogy pénz és értékszállító munkakörben, hogyan működik a fegyverviselés. Saját fegyvert használtok, vagy ha nem akkor használhatnátok? Ha céges fegyvert használtok, akkor mindig ugyanazt kapjátok, vagy találomra adják? Milyen fegyvert kaptok a cégtől? Ha vesztek magatoknak, akkor használhatjátok a munkához? Milyen kiegészítők vannak?(Gondolok itt: Sokkoló,Gázspray, Pisztolytáska vagy egyéb felszerelés).Vehettek ilyen kiegészítőket és használhatjátok a munkához (ha szeretnétek, és persze ha nem kötelező)? Van nálatok a pisztolyon kívül más fegyver? A cég alapból milyen fegyvert ad? Hány tartalék tár van nálatok?

+Kérdés: Mennyire érzitek magatokat biztonságban a munka közben?

Válaszokat előre köszönöm!



2016. máj. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát...ez eléggé úgy hangzik mintha pont egy ilyen autót akarnál kirabolni...
2016. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vicces vagy..... csak érdekel a munkakör, de még pár évem hátra van mire jelentkezhetek, az interneten meg nem sok információ van a munkával kapcsolatban. Reméltem, hogy valaki itt név nélkül megoszt pár infót. A fegyveres része meg azért érdekel, mert világ életemben fegyver rajongó voltam (a munka is ezért érdekel).
2016. máj. 31. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezért mentem a G4S-hez dolgozni, aztán csalódás ért. Nem egy "leányálom" meló ám.
2016. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, többnyire P9R és (azt hiszem) taurus gyártmányú szekrénytárasok, de előfordul .38-as revolver is. Saját maroklőfegyvered nem igazán lehet Magyarországon, csak akkor ha sportlövő vagy, az sem önvédelemre. Önvédelemre bírók, ügyészek, ügyvédek, politikusok és hasonlók kaphatnak, meg aki tudja bizonyítani hogy nap mint nap életveszélyben van és csak fegyverrel tudja megvédeni magát. Vagyis ha már koporsóban vagy akkor leszel jogosult rá. :D Vagy ha k***a sok pénzed van. Na de elkalandoztam, visszatérve a munkára, csakis céges fegyver lehet nálad önvédelemre, semmi más.
2016. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!