Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha látnád, hogy egy cigány (a...

Ha látnád, hogy egy cigány (a putris/késes/bandázós fajta) kötözködik/ver valakit az utcán a segítségére sietnél?

Figyelt kérdés
Csak őszintén nem fognak lenézni, ha nem mész neki 10 embernek.
2010. ápr. 10. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
hát ha egyedül vagyok akkor hívnám a rendőrséget,ha gorillákkal (ami nem szokott előfordulni) akkor rájuk uszítanám :D
2010. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
elhúznék a p*csába onnan minél hamarabb
2010. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is rendőrséget hívnék, de valahogy úgy, hogy ne legyek szem előtt:S szeretném felnevelni az 1 éves kisfiamat:S
2010. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

ha egyedül ver egy cigány egy embert (ami sztem kivitelezhetetlen) akkor segítenék


ha egy embert vernek 8an max rendőrség de messziről hívnám

2010. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
nem avatkoznék bele.
2010. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennék minél messzebbre.

Nem hinném, hogy a rendőrség bármit is tenne az ügy érdekében. Meg különben is, mire kiérnének, már elvérezne az alany.

2010. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
senki se avatkozna bele, mert nem merne! Bevallom én se biztos, ha 5-nél többen vernek valakit, de ha belegondolok h legjobb barátomat vagy tesómat akkor akár 50-en is lehetnek!!! Inkább én kerüljek kórházba (vagy máshova), mint az aki fontos számomra...
2010. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
hát ha 5-en vernek valakit akkor talán mert egy nagy gorilla vagyok mások számára és karatézok 11 éve vagyis igen de ha kés van náluk akkor rendőrséget hívnám :D 29f
2010. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam már ilyen helyzetbe. A pasi ott ütötte a nőt, a nő meg sikogatott, hogy segítsenek... Én elhúztam onnan, mondjuk akkor 13-14 éves lehettem, sokmindent nemtudtam volna csinálni. De más sem segített. Aztán kijöttek a rendörök, de ők se csináltak sokmindent...
2010. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha akkora lennék, mint Great Khali (220cm, 190kg) akkor minden továbbiak nélkül nekimennék az illetőnek/illetőknek. Még ha 10-en lennének akkor is, na meg ha késekkel jönnének akkor is!


Amúgy szerintem nem mernék, max. rendőrség, de kellő távolságból. Mivel elég félénk vagyok, meg "kicsi vékony nyápic gyerek"...


F/18

2010. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!