Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti adnátok a gyereketeknek...

Ti adnátok a gyereketeknek azt a nevet, hogy Antónia? Ha igen, miért, ha nem, miért nem? Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy engem így hívnak,és nem nagyon szeretem. Nagyon ritka név,és ismertségi körömben,lakóhelyemen nem is találkoztam még másik Antóniával. Nekem max. a nevem eredete tetszik,anyu ugyanis Mária Antóniáról nevezett el. De inkább a másik nevem használnám(Kíra).

2016. máj. 18. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik

Pont azért,mert nem annyira gyakori meg lehet becézni

2016. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Vagy inkább lennél Márta ?
2016. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"De inkább a másik nevem használnám(Kíra)."

Amúgy mindig Antinak becéznek,amit ki nem állhatok :/ Olyan,mintha Antal lenne a nevem. Ha már dönteni kéne a becézett és a teljes keresztnevem között,akkor hívjanak Antóniának,de attól is ráz a hideg. Sosem bírtam szereteni,mert főként egy nagyon rideg és kegyetlen nő jut róla eszembe,én pedig nem ilyen vagyok. Meg a becézéseitől a falra tudnék mászni,pl: Anti,Tóni,Toncsi,Antika,Antóniácska,és sorolhatnám napestig,de vagy gagyi,vagy fiús becézése van...

2016. máj. 18. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik pl a Nia :) De amúgy szerintem jó név ez, vannak sokkal szebbek is, de szerintem ez jó név. Nekem a Kíra nem tetszik:) Szóval vannak ez előtt a név előtt nálam sokan a rangsorban, de jó név ez is.
2016. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*mármint az Antóniára írtam,de a Kíra se rossz végülis így hangzás alapján.
2016. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a híradós Antónia jut róla eszembe :$
2016. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2016. máj. 19. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Antóniát, őt Nettinek becéznek, szerintem ez is szép becézés. :)
2016. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!