Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gipszben van a jobb kezem,...

Gipszben van a jobb kezem, nem tom mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Jobb kezes vagyok, és se gépezni nemtudok(mostis barátom ír helyettem) se kosarazni, se teniszezni, se írni/rajzolni, semmit! Van ötletetek hogy mit csináljak??????????
2010. ápr. 9. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass! Könyvet. ;)
2010. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tudtam, mikor be volt gipszelve a karom:O

De olvass, nézz tv-t vagy valamilyen filmet, sétálj stb.

2010. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyen esetekre azt szoktam mondani, hogy nemhiába tört el pont a jobb kezed.

És mostanában ez a szólásom: Isten nem bottal ver...

Talán gondolkodj el ezen ezalatt a 4? hét alatt, amíg be lesz gipszelve:)

2010. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bal kézzel is remekül lehet pötyögni...:)
2010. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne mond már, hogy egy kézzel szoktál írni gépen! :O


Amúgy én azt javasolnám, hogy erőltesd a bal kezed. Még jót is fog tenni.

2010. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tudtam gépezni, mikor be volt gipszelve a kezem. :O Mind a két kezemet tudtam használni, szóval mindegy is, hogy melyik volt begipszelve (de amúgy a bal). Am szerintem is használd a bal kezed, azt is kell néha! :D Az tény, hogy sportolni nem fogsz tudni, azt kicsit kell szüneteltetni. Irni pedig nem kell, legalább pár hétig csak bambulsz a suliba. ;) És nem hiszem, hogy elfelejtesz írni, nálam volt olyan, hogy 3 hónapig nem írtam (vakációba), mégis tudok. :D


3. válaszolónak: Ha a bal keze törött volna el, akkor azt írtad volna, hogy nem hiába pont az tört el? Ez baromság, balesetek mindig is voltak, és lesznek is. Van úgy, hogy ügyetlen az ember!

2010. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg mindent bal kézzel csinálni!
2010. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!