Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy multi cégnél...

Szerintetek egy multi cégnél kapott borravaló kit illett, dolgozót vagy a munkáltatót?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 01:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy kasszázó kolléganőt azért elküldtek, mert nem akart nagy pénzt váltani,ezért kb 160 Ft ot betett a borravalóból.Ez a kasszába való benyúlásnak számít.A szomorú az ,akik kiteszik többet lopnak mint bárki,Nagy baj van ebben az országban:(
2016. máj. 12. 01:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a dolgozót.

De ha tévedek, és nem ez a gyakorlat, akkor soha nem adok egy fillért sem ezentúl.

2016. máj. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A dolgozót, de a multi szerint minden az övé. Én is tudnék mesélni és igen, az a legjobb, ha nem kapunk borravalót. :(
2016. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok helyen elveszik a dolgozótól a borravalót.

És igen: be van kamerázva.

Nem kell adni.

2016. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha akarnak is adni , visszaadom " en nem tehetem el" cimszóval.Akik ezt csinaljak 50 millas autoval maszkalnak.Ha kilepnek megkapjak azt is és a 30 millió végkielegítest is.Szomurú mi van ebben az országban:(
2016. máj. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!