Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltad már a Mikrotripet?...

Próbáltad már a Mikrotripet? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
(És miért nem találni róla az interneten szinte semmit?)
2010. ápr. 7. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
[...]Arról hogy mi káros vagy mi nem arról sokáig lehetne vitatkozni! Az tény hogy minden drog roncsol, építi le az agysejteket, de azt az alkohol is csinálja, ráadásul sokkal durvábban, plusz ha beiszol akkor azt se tudod mi van ellentétben a droggal amikor azért még képben vagy még 3 ex után is! Ami viszont tényleg veszélyes és ezt kimutatták, az a bélyeg, mikrotrip meg hasonlók! Beépül a gerincedbe és onnan soha nem tisztul ki! ellentétben minden mással! Plussz 50 éves korára az ember olyan izomgyengeséget kaphat hogy nem lesz képes a záróizmait tartani, ergó úgy beszarik hogy csak na![...]
2010. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hu...de valamit a hatásáról, az összetevőiről...ilyesmik...sehol nem találom a neten.Egyszer kipróbáltam még régebben, nekem nagyon rossz élményem van róla...de nem is ez a lényeg
2010. ápr. 7. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is vágom mi az...valami LSD szerű?
2010. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, hallucinogén anyag
2010. ápr. 7. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajna úgy látszik itt sem leszek okosabb :)
2010. ápr. 7. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a daath.hu-t...ott szerintem találsz valamit róla
2010. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!