Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vennél egy rózsaszín...

Mit vennél egy rózsaszín mániás lánynak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
14 éves. Kb 2ezer Ft értékben szeretnék ajándékot vásárolni. Megkérdeztem mit szeretne, válaszul azt kaptam, hogy "valami rózsaszínt".:D
2010. ápr. 4. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
rózsaszín vibrit (poénon kívül: vmi rózsaszínt :D) ((poénon kivűlön kívüli: vmi amit gyakran használ és rózsaszín :D))
2010. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszín sündisznócska
2010. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy remény szalagja tollat az Avontól. Az rózsaszín, elegáns, szépen lehet vele írni, és még hasznát is veszi.

Mellé pedig mondjuk, egy Nívea angel star dezodort. Ez is rózsaszín, és nagyon kellemes, édes illata van. Persze, ha e-melett döntesz, mindenképpen kérdezd meg tőle, hogy szereti-e az édes illatokat, mert ha inkább a keserűekért rajong, akkor úgysem használná.

2010. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszín toll, rózsaszín napló, rózsaszín fülcsi, rózsaszín hajpánt, rózsaszín hajgumi, valami olcsóbb rózsaszín fölső, rózsaszín bugyi, esetleg rózsaszín bugyi-melltartó szett. Remélem adtam ötelet. :) (Anno a rózsaszín-mániás- korszakom ilyeneket kaptam. :D)
2010. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rózsaszín-mániás-korszakomban*
2010. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszín szatyorba, egy (akár általad készített) rózsaszín könyvjelző, rajta egy rózsaszín kulcstartó, egy rózsaszín toll, rajta egy rózsaszín lufi, hozzá egy rózsaszín csomagolású epres csoki :} és sok rózsaszín cukor, és külön csomagolt gumicukor bedobva hozzá, + valami édes rózsaszín füzet, illetve plüssállat, vagy bögre. :D
2010. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy fekete vagy egy lila valamit! xD

Vegyél neki tolltartóféleséget vagy bögrét, vagy valamit ami rózsaszín!

2010. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még jöhetnek!:D
2010. ápr. 5. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!