Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereintetek jó Budapesten élni?

Szereintetek jó Budapesten élni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Semmi pénzért nem élnék Pesten.
2010. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát van jó meg rossz oldala is. Jó hogy sok áruház, boltok, szórakozó egységek vannak. Rossz oldala hogy koszos, büdös, és smogos.
2010. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen.
2010. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó!
2010. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb lenne a tisztaság(pl aluljárók), nemcsak igérgetnék a fejlesztéseket, és nem lenne ennyi tahó tetü ember, akkor szeretném. Alapvetően pedig szeretem a belvárost, mert szép. De másért nagyon nem...
2010. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a komikat:)
2010. ápr. 2. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
nem BP-n élek hanem Szegeden de kb. minden 2. héten megyek fel Budapestre, rokonokhoz/barátokhoz. Budán 100% hogy jó élni de Pest... 1-2 ismerősöm már árulja a lakást hogy vidékre költözhessen. Előnye hogy sok a pláza, bolt, szórakozó hely. Szinte bármit megkaphatsz amit akarsz. Összességében sztem nem rossz - de ezt csak így külső szemlélőként állítom -
2010. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én Miskolc mellett lakok egy kisvárosban és mégis ritkán járok be Miskolcra nyáron vagy bármikor (csak suliba) és sajnálom hogy ezért az én fiatalkorom csak félig teljes...
2010. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!