Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +36 96514941 telefonszámról...

+36 96514941 telefonszámról kerestek. Ismerős valakinek?

Figyelt kérdés

#ismeretlen telefonszámról
2016. febr. 12. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Afrikai átbaxás,keress rá a Guglival!
2016. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.telefonszamkereses.hu/szam/38278400301
2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

CC-DM Training Kft.

Gondolom valamit rád akarnak sózni.

2016. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. febr. 13. 21:47
 5/11 anonim válasza:
Rengeteg olyan hívás van, ahol a telefonszám bizonytalan külföldi, ezek nagy része igen nagy telefonszámlát generál. Légy nagyon óvatos.
2016. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SintoSinto válasza:

" A tudakozó szerint ez egy CC-DM Training Kft nevű cég győri száma, ezen a néven még tucatnyi számuk van. Felvettem, de rögtön le is tettem, bontottam a hívást, utána kerestem rá, és kiderült egy FB-os bejegyzésből, hogy a szokásos csaló banda: orvosi vizsgálatra csalnak el öregeket, ott pedig százezrekért bóvlikat sóznak rájuk, és nincs visszaút.

Ezen a linken található egy átvert idős házaspár lányának a panasza ezekről a bűnözőkről. facebook.com/RTLFokusz/posts/10155460849190284 "

2016. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SintoSinto válasza:
2016. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A +36 Magyarország hívószáma, a 96-os körzetszám Győr és környéke - tehát nem külföldi. Tudod ilyenkor úgy illik, hogy visszahívod. Amikor felveszik, azt mondod: "Jó napot kívánok, volt egy nem fogadott hívásom erről a számról ekkor és ekkor. Milyen ügyben kerestek?".

A telefonálásnak is van kultúrája. Ha pl, munka miatt hív valaki és nem hívod vissza, eléggé hiteltelennek fognak tartani. Ezenkívül pl. hatósági eljárási ügyekben is gyorsabb lehet az ügyintézés és sok későbbi kellemetlenségtől tudod megkímélni magad.

2016. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 9-es. meg az 1-es ismerős. A többinél hiányoztam a matekóráról.
2016. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sötét bűnözők, termékbemutatósak, gyanútlan öregeket fosztogatnak kifele orvosi vizsgálatos átveréssel, reklamációt nem tűrnek, támadnak érte. Hiénák. Egy rakás különböző számról nyomulnak, a tudakozó szerint mind a CC-DM Trainingé. Még egy adalék az aljasságukról, egy fehérvári újságcikk:

feol.hu/hirek/termekbemutatok-az-idos-panaszos-hazaspar-futhat-a-400-ezer-forintja-utan-1694819

Nem értelmezhető a jó tanács, hogy minden ismeretlen számot hívjunk vissza, hiszen a legtöbbjük mögött a kifosztásunkra irányuló kéretlen reklám vagy aljas átverés van, megannyi gátlástalan zaklatás, nagyon jó esetben csak téves a hívás. Ugyan miért kellene pl. Pestről távolságilag visszahívni egy idegen győri számot? Vagy mobilszámot percenként 70 Ft-ért? Olyan ismeretlen hívókat visszahívni, akik nem hagynak a hangpostán üzenetet?! Magánember nem sejt az ilyenek mögött üzleti partnert vagy megrendelőt.

2016. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!