Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ülnek be mindig a...

Miért ülnek be mindig a kocsiba/TAXIba az emberek a SIMS3-ba?

Figyelt kérdés

ha rákkattintok vmire,h csinálja ezt azt akkor egyből beül a kocsiba/taxiba...Miért csinálja ezt?

tegnap telepítettem,és nem tudok vele játszani :S


2010. márc. 29. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Csak akkor ül be, ha el kell mennie egy másik helyszínre! Autóval megy oda, mert nem akar sokat gyalogolni. Különben otthoni munkához nem ül be sehova, hanem odamegy.
2010. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nemtom,

szerintem hibás a játékom.

Beköltöztettem az embereket egy házba,és a szülők egyből beülnek egy kocsiba..mindegyik másikba..a gyerek pedig ráól a biciklijére.Nem lehet velük semmit csinálni :S

2010. ápr. 2. 18:16
 3/5 anonim válasza:
De utána hova mennek?
2010. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PéterS válasza:
Ugyanez a gondom, valszeg a játék lesz hibás. A simek nem mennek sehová csak beülnek a taxiba és áll egyhelyben. Ha beküldeném a házba ugyanez a helyzet. Tök mindegy hova küldöm taxiba ül és áll egyhelyben. Valami kis piktogrammot mutogat és bosszankodik. Egy lábnyom meg egy utvonal áthúzva. Gondolom hogy nem tud megmozdulni.
2010. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a sims3mal de újra telepítettem és már jó volt
2011. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!