Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legkevesebb mennyi idő alatt...

Legkevesebb mennyi idő alatt készitik el a bőrkötésben szakdogámat? Értem itt a munkálatokat ragasztás, száradás. Mikor van kész?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a ragasztásra kell várni hanem hogy sok előrendelésük van és nem tudnak egyszerre sokat csinálni, de ha még most elviszed lehet hogy pár nap
2010. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most már nem ragasztanak, hanem fémbordába rakják bele. Így gyakorlatilag fél óra alatt megcsinálják.
2010. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttam Pesten félórásat, nekem most egy egynapos le lett foglalva vidéken kedd reggelről szerda reggelre. De ha addig nem lennék kész, lehet Pesten fogom félóráson, csak nem tudom hol.. ha valahova bemegyek és sokan vannak, akkor is gyorsan megcsinálják?
2010. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nektek mikor van a határidő?
2010. márc. 29. 01:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában a félórást is három órára vállalják, hogy a sok félórásat vállalni tudják. De ha nincs sor, akkor simán megcsinálják fél óra alatt.
2010. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 31 du. 4, és aznap fogom.. valószínűleg a copyguruban, azt ajánlották.. kb. 11-re odamegyek, csak meglesz..
2010. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ők kötötték:

[link]

Elküldtem előző este, másnap fél 1kor mentem érte, 4000-ből kijött, kedves és korrekt kiszolgálás volt.

Lehet gyorsabban is kérni, ha nincs bent senki szerintem 10-20 perc alatt elkészül.

2010. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!