Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a papírral...

Mit csináljak a papírral aminek ápr.1 (csütörtök) a határideje, és alá kell iratni a szülőkkel? 17/L

Figyelt kérdés

3 hete nem állok szóba a szüleimmel, mert azt mondták, hogy válassszak köztük és a párom közt és én a barátomat választottam.

Odaköltöztem a páromhoz, de ezt nem tudja az osztályfőnököm. Mit mondjak neki? Elmondjam, hogy mi a helyzet, vagy találjak ki vmi hihető mesét? És ha kitalálok vmit mi legyen az?


2010. márc. 28. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem vagy nagykorú! A szüleid nem hagyhatnak csak úgy magadra! Beszélj velük!!! Beszéljétek meg ezt az egészet! Máskülönben, ha az osztályfőnököd ezt megtudja, jóllehet hogy a gyermekvédelmi központhoz fog fordulni.
2010. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam beszélni, de csak annyira álltak velem szóba, hogy mit hagytam ott, és mikor megyek érte. Másról nem hajlandók beszélni. Mikor mondtam, hogy üljünk le, azt válaszolták, hogy volt döntési lehetőségem. A döntéseimért meg válaljam a következményeket.
2010. márc. 28. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha így állnak hozzád a szüleid, akkor magad maradtál (+a barátod). Innentől Te döntesz az életedről, gondolom az a papír a saját életeddel kapcsolatos, tehát nyugodtan hamisítsd alá...

Ez nem olyan papír, ahol megkérdezik a szülőket, hogy beleegyeznek-e abba, h a kijelölt középiskolába menj tovább?

2010. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt mondhatják, miután elmúltál 18, de előtte nem...

Mondd el az osztályfőnöködnek, tudni fogja mit kell tennie.

2010. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írd alá!
2010. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A hamísítás az egyetlen dolog ami használható és eszembe jutott. Csak félek, hogy észre fogja venni az osztályfőnök. Már volt olyan, hogy egy oszt.társam hamisított és rögtön kiszúrta.

Attól tartok, ha megmondom az igazat, akkor szólni fog a gyermekvédelmiseknek v. vkinek és elhelyeznek valahol, aminek az lenne a következménye, hogy nem tudok a párommal találkozni.

2010. márc. 28. 23:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Írasd alá a szülőkkel.
2010. márc. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mégis hogy irassam alá?
2010. márc. 29. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:
meny oda a szüleidhez és mond neki hogy alá írod a papírt vagy eltöröm a kezed!!! xD
2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandóak szóba állni veled, akkor mondjad, hogy nem is kell, de ezt írják alá, különben ők is rosszul járhatnak.
2010. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!