Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animéket keresek. Tudnátok...

Caat8181 kérdése:

Animéket keresek. Tudnátok valami jót ajánlani?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és épp kifogytam az animékből. Már elég sokat láttam (96), épp ezért nem találok jókat.


Itt van néhány kritérium:

-Ne legyen hentai (ez szerintem a korom miatt elég egyértlemű)

-Ne legyen mecha (ez a kb. egyetlen műfaj amit nem tudtam megkedvelni)

-A rajzolása lehetőleg új legyen (nem tudom miért de nem tudtam megszokni a régebbi műveknek a rajzolását)

-Az ecchi-t nem bánom de lehetőleg ne dobáljanak az arcomba melleket mert azt nem bírom

-Lehetőleg befejezett legyen.


Ezeken kívül bármit megnézek, legyen az romantikus vagy éppen gyilkolászós amíg a sztorija jó nem zavar (csak ugye az ecchi). Az se számít hogy milyen hosszú (12, 24 vagy akár 100+ is lehet nekem mindegy csak legyen befejezve).


És végül itt van néhány anime amiket nem rég fejeztem be (és tetszett):

-Charlotte

-Hunter x Hunter

-Danganronpa

-Golden Time

-Grave of The Fireflies

-One Punch Man

-Shingeki no Kyojin

-The Girl Who Leapt Through Time

-Tokyo Godfathers


Ezek alapján kideríthető hogy tényleg bármit megnézek. Most nem sorolok fel többet. Várom az animéket :).



2016. jan. 16. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel én már lassan 400+ animén vagyok túl, ilyen kérdéseknél csak a saját állandóan bővülő listámat szoktam linkelni: [link]

Hozzád hasonlóan nekem is elég vegyes az ízlésem, tehát van miből válogatni. Remélem nincs ellenedre a szemezgetés és ráakadsz pár tetszetős darabra ezek között! :)

2016. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Most majd lesz mit válogatnom :)
2016. jan. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!