Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Mire áldoztok pénzt?...

Lányok! Mire áldoztok pénzt? Mennyibe kerültök havonta?

Figyelt kérdés

Én 2 hetente járok kozmetikushoz, most kezdtem el havonta körmöshöz járni. Fodrászhoz ritkábban megyek, de megyek:) Viszont ha fontos megjelenésem van, akkor mindig megyek fodrászhoz. Kozmetikus nélkül meghalnék, soha nem tudnám kihagyni. Avonból szoktam rendelni még: parfüm, smink, tusfürdő, egyéb apróságok. Avonból nem mindig rendelek:) Persze szoktam ruhát és cipőt venni, de természetesen nem minden hónapban.


Kozmetikus: 1200 Ft

Körmös: 3500 Ft

Avon: kb. 2000 Ft (néha többet is)

Ruha és cipő: kb. 10 ezer Ft


Ti mennyit áldoztok magatokra? Mik azok a dolgok, amire minden hónapban költesz? Mik azok a dolgok, amikre ritkábban? Most a bevásárlást és hasonló dolgokat ne vegyünk figyelembe, csak a tipikus lányos dolgokat:)


2010. márc. 26. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus 4000 ft, de csak 5 hetente járok. Sminkeket ritkán veszek, csak ha éppen elfogy. Sampont, ilyesmiket a Lushnál veszek, ezek elég drágák, de szerencsére sokáig kitartanak, pl. egy 2000 forintos sampon 6 hónapig tartott heti 2 hajmosás mellett. 3000 forint a fodrász, 3 havonta megyek. Ruhák és cipő: ritkán veszek, de akkor sokat.
2010. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én max suliban reggelire költök:D Megveszem a szokásos hajápolóm és kész, a testápoló meg ilyeneket anyutól kunyizom:D Kozmetikushoz nem járok, én is rendben tudom tartani a bőrömet, körmöshöz sem, mert sztem felesleges az is, ruha és cipő meg nem kell havonta, évszakonként néha elmegyek veszek egy-két szép göncöt, de csak annyit, hogy 10 ezer fölé ne menjen az ára, mert azt nem engedhetem meg magamnak.
2010. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!