Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek menjek tovább tanulni?

Minek menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan problémám lenne hogy nem tudom, hogy minek menjek tovább tanulni semmi elképzelésem sincs. A matek és a fizikám 3-as a többi 4-es,5-ös. Ezekkel a jegyekkel mit ajánlotok?

2015. dec. 30. 20:53
 1/1 Picher Attila válasza:

Szia!

Szerintem ezzel a jegyekkel bőven jó vagy, simán mehetsz masszőrnek(nagyon jó a fizetése, külföldön még jobb) persze ahhoz kelleni fognak az erős kezek, ha van. Ha szeretsz gépezni, értesz is hozzá a programozó, - aminek én is tovább fogok tanulni - aminek még nagy a fizetése, ha persze királyul nyomod, ami annyit jelent, hogy ügyesnek kell lenni benne. Orvos, ami még nagyon jól fizetett, 1 millió forint körül Magyarországon, külföldön persze több. Én ezekre gondoltam, ami fizetett, és nem olyan nehéz, persze a programozáshoz mint mondtam érteni kell, orvoshoz meg sokat kell tanulni, masszőrhöz sem másképp, de ha van belőle diplomád, akkor a gyúrós része már könnyebb. Örülök ha segíthettem! Üdv!

2016. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!