Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lego brick-film téma. Lego...

Gardax kérdése:

Lego brick-film téma. Lego brick-filmek készítésével szoktam foglalkozni. Egy csoportnak -akik számára ismeretlen a lego- készítenék lego filmet de nem tudom hogy mi legyen a témája. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

#film #téma #LEGO #dilemma #lego-brick film #lego film
2015. dec. 29. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Az hogy milyen témában tudsz filmet forgatni attól is függ hogy mekkora gyűjteményed van és hogy milyen lego elemeid, ill. minifiguráid vannak. Régen én is foglalkoztam lego film készítéssel és máig vágyom arra hogy újrakezdjem. Témához több tippem is van, a hétköznapi emberek drámái (olyan drámai történeti szálak mint amik szappanoperákban és teleregényekben vannak), régi korok meséi saját ízlés szerint kicsit megváltoztatva, űrtörténetek. Az a lényeg hogy meséljen el egy történetet aminek üzenete, mondanivalója van vagy feszegessen olyan témákat amik a társadalmat foglalkoztatják.
aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!