Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vizipipa aroma nélkül is...

A vizipipa aroma nélkül is müködik?

Figyelt kérdés
Szóval csak vizzel vagy tejel.
2015. dec. 24. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

tejjel??? undorítóan hangzik...


Már nagyon régóta nem vizipipáztam, de ha jól emlékszem a szén maga nem füstöl, csak a dohány.

Így dohány nélkül nem nagyon megy.

2015. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké de láttam olyan videót hogy valami aromában ásztatott köveket rakott bele. Nem hinném hogy azok a kövek füstöltek.
2015. dec. 24. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A kavicsra gondolsz?

nem tudom már, hogy hogy is megy ez, de azokat is natúr dohányra teszik ha jól tudom (bár a kavicsot nem ismerem, így ebben szinte iztos, hogy tévedek)

2015. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vízipipába ugyebár a szén melegíti ami alatta van, mikor szívod. Hogy az dohány, vízipipa-kavics, vagy ilyen vízipipa-paszta (vagy azt nem tudom, minek hívják, de már olyan is van), az ilyen szempontból mindegy, de ha semmi nincs a kerámiában, az úgy nem működik. Értelemszerűen víz (esetleg tej) mindig kell a tartályba.


A kavics esetében pedig a folyékony aroma füstöl, ami a kavics pólusaiban van. Szóval de, a kavics adja a füstöt.

2015. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Jártam néhány boltban és nem tanáltam semmilyen aromát vizipipához. Gondolom házilag nem nagyon lehet olyat késziteni ugye? :D
2015. dec. 29. 17:22
 6/6 gnoomage ***** válasza:

Szerintem full 0 tudással ne egyből a házi készítésekbe vágj, hanem egyszerű boltokban megvásárolható cuccokat használj. Aroma nélkül természetesen nem működik, ez az egyik legfontosabb dolog benne, és ezt kell a legtöbbször pótolni.


De ha mégis érdekelne keress rá youtube-n. vpfsyska csinált pár videót, hogyan is ízesíthetsz házilag dohányt és követ, de mondom, először kezdj el normálisan pipázni.

2015. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!