Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet erre a magyarázat?...

Mi lehet erre a magyarázat? Egyáltalán van rá valamiféle logikus válasz?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt fedeztem fel, hogy hirtelen -mintha egy belső hang szólna hozzám- megérzéseim támadnak, melyek vagy néhány percen belül, vagy max 1-2 napon belül bekövetkeznek. Ezek a megérzések vissza-vissza térnek-egyre erősödve- amíg be nem következik az adott esemény. Ezen kívül olyat is tapasztaltam, hogy ha kérdeznek tőlem az emberek valamit, akkor pontosan előre le tudom vetíteni, hogy mi lesz a menete az adott szituációnak. (Ezek általában párkapcsolatokkal kapcsolatosak vagy egyéb magánéleti eseményekkel.) Mindig mondják az ismerősök hogy megint bejött amit mondtam. Valamint még annyi, hogyha megfelelő nyugodt környezetben vagyok, akkor képes vagyok kívülről nézni magam.

Ez bizonyos szinten jó dolog, hiszen "látom előre a jövőt", másrészről viszont komolyan megrémít, hogy egyre több és több ilyen jellegű dolgot veszek észre magamon. Hogy mi lehet erre a magyarázat, azt nem tudom. Kérem, hogy csak a komoly válaszokat írjátok le!


2010. márc. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mit szívsz tesó? XD XD
2010. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
bélyeg? :)
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet a cucc!
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen válaszokra számítottál? Mármint mit láttál???
2010. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szívok és szedek semmit. Igazából nemtudom h milyen válaszokat vártam. Azon filóztam, hogy úgymond 6. érzékről lehet szó, vagy valamiféle "ezoterikus" képességről... Fogalmam sincs...
2010. márc. 23. 16:50
 6/9 anonim válasza:

Előszőr én is kiakartalak cinkelni!De aztán eszembe jutott amit egyszer a nagymamám mesélt!Vannak oylan emberek akik nagyon beletudjál érezni magukat egy szituációba és sok minden megélnek ezáltal!Így amikor hasonlóhelyzetbe kerülnek "de'javu" érzésük lesz és a megtörtént esemény megoldását illetve lebonyolítássát vetítik vissza!(na ez a mondat kicsit zagyva lett!bocsi)

A nagyanyám története egy férfiról szólt aki a Donnál szolgált és azért maradt életben,mert egy "belső hang" azt súgta neki ne mennjen vissza az istálókhoz mert nagy veszély les rá!Így iy volt az oroszok a bajtársait mind megőlték ő meg menekült!

Lehet ezt nevezik :HETEDIK ÉRZÉKNEK!!!

Minden jót neked!!

2010. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kössz a választ! Így jobban belegondolva lehet, hogy valóban így van, mert kb. olyan, mintha "belém lenne kódolva" egy egy szitu megoldása. Ez tényleg érdekes...

Mindenesetre csak és kizárólag azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy az embereknek mi a véleményük ezzel kapcsolatban, valamint mielőbb szeretnék egy racionális választ kapni, mert engem enyhén szólva frusztrál ez a dolog.

2010. márc. 23. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek.
2010. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
letezik amit erzel..keress ra a googleban-belso megerzes
2010. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!