Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy történet /könyv írásához...

Egy történet /könyv írásához hogyan fogsz hozzá?

Figyelt kérdés
Előre átgondolod töviről hegyire, vagy írod, ahogy jön sorba? Ha el akarod kezdeni, hogyan találod ki a történetet? Én inkább történetet írnék. Most itt a jó idő és a kertben ülve jó időtöltés, és szeretném magam kipróbálni ebben:) Tippeket, tanácsokat is elfogadok:)
2010. márc. 22. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én általában csak az elejét gondolom át, hogy azért bele tudjak kezdeni :D Utána meg jön magától :) Van hogy nincs ihlet, de mindig jön, szóval szerintem érdemes belefogni egybe, én nagyon élvezem :D
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen hosszú történeteket írsz és miről?:) Hány éves vagy?
2010. márc. 22. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

nem az első vagyok!!! szoktam pár oldalas fogalmazásokat írni, egyszer megjön az ihlet és kattog az agyam majd papírra vetem az ötleteket. Ha belekezdtem már minden jön magától ha kész átolvasom átalakítom na nem jó, ha teljesen kész boldogan hátbaveregetem magam h milyjen ügyi volltam:)


14/f

2010. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm, kíváncsi lennék a történetekre:)
2010. márc. 22. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok :) Hát, mikor miről, most nem tudnék konkrét dolgot mondani :D Általában nem olyan hosszúak, de azért igyekszem :) 15/L
2010. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sokat nem tudtam meg, akkor csak kezdjek el írni aztán lesz ami lesz:D Am 15 vok.
2010. márc. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!