Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakitottunk a barátommal,...

Szakitottunk a barátommal, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 16 éves leszek ő pedig most 18 éves. Szakitott velem. Az indok pedig: nem feküdtem le (még) vele. 2 hónapig voltunk együtt és én még egy kicsit várni szerettem volna. 2 napja rám írt hogy nagyon szarul van és még mindig szeret de a szexhiány megőríti. Azt mondta hogy ujrakezdhetjük hogyha lefekszem vele. Én meg elküldtem melegebb éghajlatra emiatt, nem tudott rám várni. Ti mit gondoltok erről?

2015. nov. 1. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg tobb ilyen lanyt a foldre mint Te! :)
2015. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt teszsel, amit akarsz -

de ha hagyod magad zsarolni, buta liba válik belőled!

Ha így zsarol, egyezz bele, de csak azután, hogy forró étolajban fertőtleníti (szemed láttára) farkincáját!

2015. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy átkozottul szeretm és hiányzik. A szívem szereti az agyam utálja. De nem fogom neki beadni a derakam hogyha tényleg szeret tudna rám várni
2015. nov. 1. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:

még nem vagy 16, ha lefekszel vele, ő pedofilnak minősül...


ne hagyd magad, egyébként valószínűleg ő csak dugni akar, nem szeret... az ilyet hagyni kell a francba!

2015. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ő szeret, ha ilyen feltételeket szab?

És a következő pasival is legyél okos, ne hagyd, hogy ez az élmény befolyásoljon és emiatt nem vársz addig, amíg szerettél volna.

2015. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!