Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik itt vannak nektek milyen...

Akik itt vannak nektek milyen volt elkezdeni? Suliban nem kötöttek belétek? " Bandátok" volt?

Figyelt kérdés
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! 13/F

2015. okt. 21. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Uhh bocsi kihagytam, hogy Akik itt vannak skinheadek*
2015. okt. 21. 08:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem nagyon kötözködtek. Számomra nem volt nagy változás, az életmódomban szépen lassan változtam, majd utána "öltöztem hozzá". "Bandám" úgymond nem volt, mindig azokkal voltam, akikkel éppen összefutottam(és még mindig így csinálom). Szebb jövőt, bajtárs!
2015. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nem kötöttek belém a cigányom sem. Nem bandám volt az olyan niggás inkább baráti kör. Sokan fogják mondani hogy kinövöd stb de ez nem igaz. Az öltözködési részt kinőheted, de az ideológia megmarad egy életen át. Viszont kezdj el gyúrni...nincs rosszabb látvány mint egy dagadt vagy egy cingár skinhead.
2015. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3 van cigányod? :O

Nekem is kell

2015. okt. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első ugató köcsögöt pofán ba**sztam, aki meg csúnyán nézett lerúgtam vagy valamivel leütöttem. Amúgy nem vagyok skinhead, csak általánosságban nyilatkoztam. A cigány gyerek meg pofázott a wc-be, kirúgtam a lábát és ráhugyoztam. Sírva szaladt ki.
2015. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1986-ban kezdtem, egy haveri társaság volt akikkel összejártam, de akkoriban még minden skinhead jóban volt egymással. Abban az időben rendszeresek voltak a verekedések, de nem csak a kisebbségekkel, hanem mindenkivel aki nem volt skinhead, főleg punkokkal és csövesekkel (metálosok, rockerek gyűjtő neve volt a csöves), de minden más stílus követőivel voltak összetűzések.
2015. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!