Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki annyira peches volt, hogy végül beleunt és öngyilkos lett vagy megőrült?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek nekem?

2015. okt. 7. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Mesélek magamról. Elég peches vagyok. Most is éppen a semmiért vonatozok úgy, hogy nem telik rá, elfelejtettem hogy nem ma kell jönnöm. De majd minden napra jut ilyesmi, tegnap folyamatosan neki értem mindennek, leestek tárgyak, az étel rossz lett, pedig mindenre odafigyeltem, ég este is kaptam az ívet. Jó 4-5éve ez van, és már nem bírom tovább, hiába imádkozom, próbálom megszervezni a napjaimat, időt hagyni mindenre hogy ne kelljen kapkodni, mégis ez van..... Minden jó dolog előtt (több fizetés, baráti tali stb) napokig "kapom az ívet" van hogy beszélni nem tudok rendesen annyi nyugtatót veszek be (nem mindennap!), mégis idegösszeroppanásig jutok.... FélekFélek, hogy egyszer besokallok és megölöm magam.... A pszichológusom nem érti meg, szerinte mindenki így él, vannak rossz napjai. De nem heti 4szer!?! Mit tegyek, segítsetek!!
2015. okt. 7. 11:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem átlag hetente 7szer van ilyen napom. És nem az elfelejtem, elmulasztom, figyelmetlen vagyok kategória.


Semmit, ismétlem Semmit nem tudok úgy vásárolni, hogy egy héten belül ne kelljen visszavinni mert valami gond van vele. Akár mennyire jó minőségű terméket választok az enyémmel mindig gond van.

Ha pl veszek egy szálkamentes halat akkor a csomag egyetlen szálka nincs csak az az egy ami az én tányéromra kerül. A cseresznyés bolti sütiben mag van stbstb.

Általánosságban aminek lehet rossz végkimenetele annak az is lesz :)


Én úgy élem az életem, hogy mindig "éber vagyok". Készülők a különböző helyzetekre, alaposan megtervezem a napjaim.

2015. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld. És hogy bírod? Nem őrjítő a tudat, hogy semmi nem sikerül? Én épp jogsit próbálom csinálni, szeretnék tovább tanbulni, se már félek bármibe is belekezdeni!
2015. okt. 7. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenki szerencsétlennek tart. Mindig kiöntök és összetörök mindent, elfelejtek egy csomó dolgot, esek-kelek sokszor, de mindig is tudtam röhögni magamon:) Tudom, azért más helyzet, de próbálj meg lazítani, és tanulj meg nevetni magadon. Vagy szedd össze magad!

U.i.:Én nem tartom szerencsétlennek magam:)

2015. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de egy idő után kifordulok magamból, és az a baj, hogy a vezetésnél is elkezdődött, pedig őrt azért elég veszélyes!
2015. dec. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!