Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lánynak, aki nem...

Egy 13 éves lánynak, aki nem túl jó angolból, melyik könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Két könyvön gondolkodunk. Az egyik az English Grammar in Use, a másik pedig Csordás Norbert Angol nyelvkönyve.

2015. okt. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én Rejtő Jenő: Az elveszett cirkáló könyvet ajánlom. Ez magyar nyelvű, úgyhogy nem lesznek vele nyelvi gondok.
2015. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# csak gratulálni tudok. Szerintem pont csak magyar nyelvű, angol tanulástól független könyveket keres, azért tette fel így a kérdést.


Egyébként ha tanulni akarsz, szókincset fejleszteni, elég sok jó könyv van, aminek a nyelvezete könnyű.


Elsőnek azt ajánlom, hogy olyan könyvet olvass, amit már láttál filmben, vagy olvastad magyarul. Így elég csak keveset megérteni belőle, és máris tudod, hogy mi történik. Aztán jöhet a többi.


Én is így kezdtem, első angol könyvem a Hobbit volt, utána a Lord of The Rings sorozat, majd a Harry Potter sorozat.

2015. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. okt. 4. 16:30
 4/4 máton zsanett válasza:

azt ajálom hogyangolmagyar szótár vagy a project 4 használd nekem sokat segiteet

vagy fogadj angol korpetálo tanár vagy kkérj tanágyot az osztály tásaitól.

2015. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!