Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó-adás vétel?

Varesz88 kérdése:

Autó-adás vétel?

Figyelt kérdés
Van rgy olyan gondom hogy áprilisban vettem egy autót, kifizettem kp-ba viszont azóta nem tudom átírni, most van szeptember 30. -a, azért nem tudom átírni mert valami foglalás van rajta amit végrehajtónak adtak és ez miatt nem tudom átírni, viszont az adás-vételiben az van hogy a tulajdonos kijelenti hogy az autó per és teher mentes, de nem az! Ilyenkor kihez kell fordulni, mit lehet tenni hogy esetleg vissza kapja a pénzemet, illetve milyen anyagi következményekkel jár az ha feljelentem, hol tudom feljelenteni?
2015. szept. 30. 09:09
 1/1 szántóvető ***** válasza:
keress egy ügyvédet mert becsaptak,átvertek,megkárosítottak.ő majd kideríti hogy miért került végrehajtás alá és a feljelentést is megteszi.
2015. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!