Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz-e a ti iskolátokban...

Lesz-e a ti iskolátokban március 15-ei ünnepség?

Figyelt kérdés
Nálunk lesz, de semmi kedvem bemenni. :S
2010. márc. 11. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lesz de nekem sincs :S
2010. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Legalább megtisztelhetnéd azzal a '48-as hazafiakat ,hogy legalább nem unott arccal fogsz ülni az ünnepségen.

Nálunk nem lesz mert mi elmegyünk azokra a helyekre az osztállyal ahol '48-ban voltak,de ha úgy vesszük ez a megemlékezésünk idén.

2010. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lesz, és nincs kedvem bemenni, és nem is megyek be. :)
2010. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha semmi más kötődésed nincs az ünnephez, tekintsd úgy, hogy ez a hétfői szabadnapod ára.

2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekünk első órában lesz hnap.. és nem lenne vele bajom ha nemkéne kopp kiöltözni.. meg fel is áldoznám magam.. de nekünk hétfőn is bekell menni ugyan ezen okokból.. igy viszont meg... nemakarom.. de asszem a hétfőit ellogom.. vagymajd megálmodom..
2010. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi holnap suli helyett a temetőbe megyünk és járkálunk sírtól sírig és beszélnek mindenkiről akiknek köze van 48-hoz.
2010. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2010. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lesz

de sajnos csak egy óra, így a többi meg lesz tartva :S

2010. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De az legalább még mindig értelmesebb...hogy elmentek a fontos helyszinekre,emlékhelyekre...

na de nálunk...minden évben ugyanazok a dolgok,szinte nem változik semmi...Az idei holakauszt áldozatainak emlékére rendezett ünnepség úgymondom szóról szóra megegyezett a tavalyival.

Jó nem azt mondom ennyit tényleg megérdemelnek...hogy minden évben megemlékezzünk rájuk,de legalább tennék néha érdekessé a dolgot.

Ráadásul én még nagyon ájulós is vagyok...úgymondom nekem tényleg nagy szenvedés egy órán keresztül állni...mert kb 20perc alatt már forgni kezd a világ velem,és jártam már úgy,nem egyszer ,hogy úgy vittek ki.

2010. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig most Ausztriában élnénk ha azok a b*lfaszok nem cseszték volna el a dolgot, és egy olyan nyelven beszélnénk, amin lehetséges helyesen írni.
2010. márc. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!