Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná fordítani? De...

Valaki le tudná fordítani? De léci ne webfordítóval! KÖSZÖNÖÖM!

Figyelt kérdés
my dad just let the whole table listen to your sweet voicemail. I am lucky to know such a wonderful boy. Thank you :D
2010. márc. 11. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ezt is léci: - u r welcome Ems! I just wanted u to know i was thinking about u on your birthday!
2010. márc. 11. 17:57
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Az apum éppen megengedte az egész asztalnak, hogy hallgassa az édes hangpostádat. Szerencsés vagyok, hogy ismerek egy olyan csodálatos fiút.


u r üdvözöld Emst! Én csak körözött u tudni gondolkodtam körülbelül u a születésnapodon!

2010. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Az apám megengedte az egész asztaltársaságnak hogy meghalgassa a szép hangpostádat.szerencsés vagyok,hogy ilyen gyönyörü fiút ismerhetek.


Üdvözlöm emst!Azt szeretném tudni,mire gondolsz a szülinapodon!

2010. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyönyörü fiú helyett csodálatos fiú,bocsi,elnéztem :D
2010. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. márc. 11. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik se jó..


A második rész:

Üdvözlöm Emst! Csak tudatni akartam veled, hogy gondoltam rád a születésnapodon!

2010. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na és az első rész?? az jó?
2010. márc. 11. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a többi jó.

Szerintem az a table valamilyen olyasmi, hogy pl együtt kajáltak vagy valami és közbe hallgatták a hangüzenetet.. Tehát nem asztaltársaság meg ilyenek.

De ha ismernénk a szövegkörnyezetet, könnyebb lenne (:

2010. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!