Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden a Szentháromság...

Szegeden a Szentháromság utcai Sparral mi lett?

Figyelt kérdés
újjáépítik v.megszűnik?mikorra lesz kész,ha újjáépítik?(nyári szünet után mentem vissza és meglepetésemre már lebontották...kiváncsi vagyok miért)
2008. szept. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem, amikor vásárolni mentünk, és ki volt teljesen "belezve". Szerintem, -mivel az épület vázát meghagyták,- csak felújítás folyhat. Azt nem tudom, hogy bolt marad-e v. nem.
2008. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,kiváncsian várom a fejleményeket...:-)
2008. szept. 12. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mondta, aki mellette dolgozik, hogy Spar marad. Csak átalakítják "egyen Spar-rá", azért, hogy úgy nézzen ki mint a többi!

(Sztem tök jó volt ahogy eddig volt, nemtom miért kell mindent felújítani ami eddig is megfelelt a célnak. Inkább fordítanák jótékonysági célra a felújításra szánt pénzt!!!)

2008. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,egyetértek veled, belülről én is elégedett voltam vele.bár kívülről elég leamortizálódott már...de egy kicsit megkönnyebbültem,szerettem oda járni:-)
2008. szept. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!