Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy puskázzak holnap doga...

Hogy puskázzak holnap doga iráskor?

Figyelt kérdés
Hnp írunk dogát irodalomból és nem tom megtanulni:S má 4 óra ota ezzel b*szkoldodok :S de smmi.Mien puskázási módszert tudtok ajánlani??am a második padban ülök szal..nem tom h puskázzak h ne bukjak le:S
2010. márc. 8. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és ablak felöli padsor..
2010. márc. 8. 19:25
 2/10 anonim válasza:
én székemre szoktam tenni és ha kicsit terpeszben ülsz akk látod..bár tanárfüggő..teheted a tolltartodba is..lap alá..tenyeredbe irod.. vagy beteszed cipödbe és felteszed a lábad a másikra..és azt nemlátja ha felhuzod a gatyád..nekem ezek beszoktak válni
2010. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Puskatoll a legegyszerűbb:

[link]

2. Keményebb lapokra felírod az anyagot, olyan kicsi legyen ami a tenyeredben elfér. A hüvelykujjaddal tartod a lapokat a többi ujjad meg kinyújtod-> olyan mintha tartanád a dolgozatot.

3. Ez inkább vicces de azért elmondom. Kell egy nyakkendő amibe belevezetsz egy hosszú gumit és a nyak felőli részén valahogy rögzíted. másik végére rákötöd a puskát és a nyakkendő alsó részén lehet ki-be húzgálni xD ezt a saját szememmel láttam a mellettem ülő csinálta..

2010. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még tippek: tolltartóba kis cetlikre ráírod, telefonba jegyzetnek, telefont a pulcsid ujjába rejted (én ezzel egyszer lebuktam, de előtte egy évig használtam). Aztán pl kis betűkkel kinyomtatod a dolgokat, és a dolgozatod alá teszed. Ha mászkál a tanár akkor ez jó. Igazából rengeteg puskázási módszert ismerek, de az tanártól függ leginkább hogy melyik jó.
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem igazán mászkál a tanár, akkor rakd be a zsebedbe vagy a pulcsit ujjába, és amikor nem figyel vedd ki, olvass bele és írd le, majd rakd vissza.

De ha mászkál akkor könnyebb dolgod van, rakd a lábad alá és ha elmegy akkor csak szétnyitod a lábad és már mehet is a puskázás. Vagy mivel az ablak mellett ülsz, gondolom van függöny is, a mögé is berakhatod.

Remélem segítettem (:

2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem, nem azért, de a puskatoll nem olyan jó ötlet, a tanárok is ismerik...
2010. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam h zsepire ráriom a puskát azt a dogára rárakom azt mikor jön a tanár akk gyorsan vlh eltüntetem és még nem is hallatszik mint papirnál..
2010. márc. 8. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

középsuli óta puskatollból élek:D

egyetemi hallgató 22/F

2010. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nah hogy sikerült a puskázás, és a doga?:D

Remélem nem buktál le :P

20.42-es voltam :P

2010. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem buktam le:D XD majd jövö orán meg tom hányast lett XD
2010. márc. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!