Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a GTA 5 vagy a...

Petraaa:) kérdése:

Szerintetek a GTA 5 vagy a Minecraft jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem a GTA, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2015. aug. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Két teljesen eltérő játékról van szó. A GTA tipikusan az a játék, ahol adott a feladat, neked csak követned kell az utasításokat. Vagy mondjuk kedvedre mészárolhatsz, ha épp azt szeretnél. Persze az 5-ben sokkal több mindent csinálhatsz, de a játék fő célja a történet végigjátszása. Ezzel szemben a Minecraftnak több oldala is van. Egyrészt ott van az a fele, ahol a célod a mobokkal való harc, a felszereléseid fejlesztése, kibővítése, majd a sárkány legyőzése. Másrészt viszont ott a kreatív mód, ahol a Minecraft határain belül azt csinálsz amit akarsz. Építhetsz kastélyt, csinálhatsz redstone szerkezeteket, vagy ezeket akár kombinálhatod is. Aztán ott vannak az egyedi történetekkel rendelkező kalandpályák, online a bújócska, a PvP, és még megannyi más.


Én jobban szeretem a Minecraft világát, mivel inkább kreatív gondolkodású vagyok, és szeretek megvalósítani dolgokat.

2015. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Super Mario bazzeg...

Egyértelműen a GTA.

2015. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én a kettőt nem hasonlítanám össze így. Mondjuk ugyanennek a kérdésnek skyrimmel és witcherrel, lol al és dotával, minecraftal és terrariaval lenne értelme. De így nem túl sok. Amúgy szerintem mindkettő jó.
2015. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 6. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Rövid távon a gta. De ha azt mondanák, hogy az elkövetkezendő 10 évben csak 1 játékkal játszhatnék, és ez a kettő közül kellene választanom, egyértelműen a minecraftot választanám. A vice city, san andreas, 4, szintén akkora durranás volt a maga korában, mint az 5. Aztán mégis kikoptak pár év alatt. A MC már jópár éves, de még mindig a világon egyik legtöbbet játszott játék.
2015. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Bár én is a Minecraftot pártoltam (#1-es hozzászóló), ne felejtsd el, hogy a Minecraftot azóta is frissítik, bővítik. Most is majdnem naponta váltok snapshotot. Ellenben a GTA-k közül a 4 kapott először bővítést, de ott PC-n eleve bukott az egész. Az 5 viszont sokáig lesz a köztudatban az Online miatt.
2015. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rövid időm lenne játszani, akkor elindítanék egy gta-t (mondjuk vice city, san andreas). Ha órákig tudok játszani, jön a minecraft. Amúgy a minecraft legeslegelső elfogadható verziója 6 éve jött ki, azóta is közszeretetnek örvend a játék. De szűkítsük a kört. Minecraft vs. Terraria vs. Garry's Mod. Mindhárom játék hasonló, terraria nem tetszik, garrysmod b*szott jó, de a minecraft mégis jobb :s
2015. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!