Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haragszik a kedvencere?

Haragszik a kedvencere?

Figyelt kérdés

tavaly volt egy tanarom... akit nagyon megszerettem, ugy ereztem o is engem...! es tenyleg joban lettunk.. mar nem a tanarom, de kulonoraban tanit, es ugyerzem baratok lettunk. mar baratok amennyi belefer egy tanar diak kapcsolatba... jo vagyok a tantargyabol, megis csalodast okoztam neki versenyeken... :( :( annyira sajnalom... :(( es most az utolso verseny utan olyan csunyan viselkedett velem... :-s

megharagudott ram nagyon? :(

de en azthittem tobbet er a kapcsolatunk..! mit gondoltok, emiatt veget erhet a "baratsagunk"?


2010. márc. 6. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Mi az, hogy a kedvencére? Mitől vagy így elszállva? A kedvence vagy, vagy a barátja? Magadnak mondasz ellent kiscsillag.

És a kedvenc milyen versenyeken vett részt? Helyesírón biztosan nem. De amúgy jogos az utálata, én se szívlelnélek, ha elb*sznál egy versenyt, mert ennyi erővel bárkit lehetne küldeni helyetted.

2010. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
o mondta hogy kedvence vagyok....! es a baratot is o mondta! o nem kuldott versenyre, minden diakja reszt kellett vegyen rajta kotelezo modon, igy az o diakjaival versenyeztem es nem masokkal! de oke, neked is koszi azert a velemenyt
2010. márc. 8. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod ő többet várt tőled de rá fog jönni hogy tőled se lehet mindent elvárni ne aggóadj ha olyan jóban vagytok akkor nem lessz baj ismered a mondást vagy nem "Érted haragszom" ne aggodj :)minden rendben lessz
2010. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!