Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telt vagy vékony?

Telt vagy vékony?

Figyelt kérdés
Fiúk,nektek milyen lányok jönnek be..Akik vékonyak vagy akik telt idomúak..?
2015. júl. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Különböző embereknek különböző ízlése van. Ha csak 5 millió magyar férfivel számolsz, nekik mindenféle preferenciáik lesznek.


Vagy téged az fog megerősíteni, ha egy anonim oldalon valaki azt írja hogy "igen" vagy "nem"? Ha mindkét választ kapod, okosabb leszel? Ha csak az egyiket akkor magabiztosabb vagy elkeseredettebb, mert 1 db ember neked nem azt válaszolta amit vártál?


Gondolkodj, mielőtt hülyeséget kérdezel.

2015. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sportos.
2015. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van, egyetértek vele :)

Ezen az oldalon nem tudsz statisztikát készíteni! Pontosabban tudsz, de nem feltétlen reális eredményt ad. Itt lényegében egy bizonyos "kisebb" közösség van. Illetve írhat ide lényegében mindenki. Csúnya, szép és akár egy fogyatékos h**yegyerek, aki trollkodni jár fel. Ezenkívül még egy lány is úgymond kiadhatja magát fiúnak, hogy az ő ízlését vagy saját magát erősítse. Lényegében bárki írhat.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: nekem személy szerint vékony. Telt valahogy nem. Ez csak az én véleményem és a "fiúk" nevében, tehát más fiú nevében nem tudok nyilatkozni. (fiú vagyok, még mielőtt valaki félreértené :D )

Egyébként nem tudom mennyire figyelted meg/tapasztaltad, hogy nem ugyan azt jelenti mindenkinek a vékony, telt, duci, kövér és stb fogalmak. Eltérnek. Sokszor vitatkoznék és csak nézek, hogy wtf??? Ez neki vékony?

Alapból ennyi adatból így nem lehet eldönteni vagy konkrét véleményt adni (ahogy említettem a fogalmak is sokszor mást jelentenek). Mi van, ha valakinek a sportos, izmos és stb? Legalább lenne egy egyéb kategória. Sajnos még a válaszokat igazán érvekkel sem lehet alátámasztani, hogy pl. nekem miért a vékony tetszik. Lényegében csak, mert. Mindig is az tetszett, megindokolni nagyon nem lehet.

Az, hogy most te telt vagy vagy duci azt lényegében te tudod. Nekünk nem adtad ki az információt. De bárhogy is van tetszel valakinek. És nem 1 valakinek.

Ahogy magad jónak, szépnek találod! Próbáld azt az alakot elérni!

2015. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!