Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha olyan karatert...

Az baj ha olyan karatert cosplayelek amit nem ismerek? Vagy magát a karaktert igen de az animét nem vagy nem szeretem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 21:46
 1/3 anonim válasza:

Hát... Én ha beöltöznék, akkor mindenképpen csak annak, aminek láttam is az animéjét, és mondjuk valamilyen szinten tetszett.

De rajtad áll a döntés. :D

2015. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát..Én azért jobban meggondolnám mert mi lesz ha valaki olyannal kezdesz el beszélgetni látta az animét és mondjuk olyat kérdez tőled, hogy:,,-Mi volt a kedvenc részed?,, vagy stb.

De ha nagyon szereted a karaktert akkor azt is meg csinálhatod, hogy elolvasod miről szól az anime.Én így csinálnám.^^ De a Te döntésed.Csináld azt amit jónak látsz.:)

2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert sok olyan karakter van amit láttam pl cosplayben vagy csak videóban és pont megtetszett a viselkedése vagy csak szimplán a kinézete de ezekből sok olyan van aminek a műfaja ecchi vagy majdnem hentai mint (Kanou Unchou az Ikkitousen-ből ) de ezeket a műfajokat nem igazán szeretem :/
2015. júl. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!