Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is nagyon izzadtok ebben a...

Ti is nagyon izzadtok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Szinte már cikinek érzem annyira izzadok, inkább már nem is megyek sehova míg nem lesz kevésbé meleg idö. Még ülve is .

2015. júl. 8. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tanfolyamra járok, szóval ki kell mennyek. A pólóm vizes lesz mire hazaérek. Ha hátam, homlokom, hasam... izzad mint az állat.
2015. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az hogy ki mennyire izzad ember sot neha korfuggo. Legyen nalad dezodor (szerinem ilyenkor a golyos jobb mint a fujos) es en pl ha tehetem nem veszek fel meg rovidujjut sem csak ujjatlant abbol is inkabb olyat amim nem latszik ha esetleg leizzadok.Ulni meg nem ulok olyan sokaig es akkor az sem latszik annyira. De kitartas most mar jon a huvos meg az eso! ;)
2015. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajna nálunk nem jött hűvös eső, az eddigi legmelegebb éjszaka volt, egész éjjel ömlött rólam a víz, a hajamból, még az arcom is vizes volt.
2015. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!