Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen stílusba sorolható be...

Milyen stílusba sorolható be az alábbi srác?

Figyelt kérdés

Igazából elég furcsa...

Bakancsot hord fehér fűzővel. Ehhez egy a bakancsba belehúzott fekete vagy terepnadrágot vagy felhajtott farmert hord. Rövid haja van, néha ilyen taréjszerűen be van neki állítva. Általában a kedvenc focicsapatnak a sálát hordja vagy egy Magyar Harcos sálat. Bőrkabátot hord egy magyar címeres felvarróval, de van birodalmi sasos felvarrója is. Vannak harcos pólói meg pulcsija és általában ilyeneket hord. Általában ilyen együtteseket hallgat: Jogos Önvédelem, Titkolt Ellenállás, Hunnia, Kalapács, Divízió 88 stb... Viszont hallgat néha punk zenét is.


Mi ez? Valami náci punk?XD


2010. febr. 28. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hungarista féleség. Ismerem ezt a stílust de nem tudom mi a neve.
2010. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idióta, ez úgy hívják. De most komolyan... :D Ide is- oda is tartozik, hogy se a punkok, se a nagy fehérek ne verjék meg :D
2010. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő lehet a kölök, aki bölcsebb minden okosnál.
2010. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod ez jó kérdés gondolom halgatag meg minden de attól hogy ilyen idiótának látszik nem biztos hogy az és sajna a nevét nem tudom. ha megtudom írok :)
2010. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem Oi!Punk nak készül...:DXd
2010. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemzetiérzelmű/NS rocker. Az azért érdekes, hogy a punkgyűlölő D88 mellett punkzenét hallgat...
2010. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A művészetet nem érdemes véresen komolyan venni... Persze mindig lesz, aki csak túllőni tud a célon, és mindig lesz olyan, aki irtaná a komolytalanságot. Pedig az ártalmasat ritkítani elég lenne abból is. Nem reagálja túl, nem bélyegzi meg a népeket, ebben-abban egyetérthet ezzel is, azzal is, és lehet, hogy ez a fontosabb neki. Nem mondom, hogy nem hülye, de azt se, hogy a hülyeség rossz dolog lenne...
2010. júl. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű football huligán kategoria. A neonácik ennél letisztultabb stílusban nyomják,akárcsak az igazi punkok. A football huligánok valahol a kettő közt vannak,és inkább a fajgyüllölökkel rokonszenveznek én úgy vettem észre.
2010. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!