Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahányszor olvasok a boxerről,...

Ahányszor olvasok a boxerről, mindenhol azt írják, hogy csak arra jó, hogy eltörjék a kezed. Ezt hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Azért nem értem, mert ha pl nem vagánykodsz vele, hanem csak felhúzod kabátzsebben és odacsapsz vele egy gyorsat, szerintem nagyon nehéz lenne elkapni. Vagy ezt hogy értik akkor? Előre is köszönöm!

2015. máj. 29. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami igazság. Előre bocsájtom, hogy szemét dolognak tartom valakit megütni boxerrel. ha úgy érzed, hogy kevés vagy, akkor menj el boxolni, vagy thai-boxolni, ne ilyen aljas húzással egyenlíts az esélyeiden. A válasz a kérdésedre: -Sokan úgy veszik fel a boxert, hogy behúzzák koppanásig a seiken alá az egészet. Ekkor a tenyeredben lévő "T" alakú öntvény nem tud felfeküdni sehova, és az ütés a 4 ujjadra teheli az energiát. A "helyes használat" az lenne, hogy nem zárod össze az öklödet, a T forma betámaszt a tenyér aljába, és a kerek részek az ujjaid közepén vannak az ütés pillanatában. Így nem törnek a csontok.
2015. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos én sem tartom annyira fair dolognak, személy szerint akkor ütnék vele ha az életem múlna rajta, de nyilván aki mondjuk ki akar rabolni, az sem törődik vele hogy fair dolog e megbicskázni valakit vagy hasonló! Köszönöm szépen a választ!
2015. máj. 29. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! Azért írtam, hogy inkább sportolj, és védd meg magad. Én thai-boxolok. Szerintem szemtől-szembe egy átlag csibész már nem fog lecsapni, és kirabolni. Ráadásul ha igazoltatnak, és nálad van a boxer, kb 100 000-es bírságra nyugodtan számíthatsz. Ha használat után kapnak el vele, akkor meg letöltendőt is kaphatsz érte, a sérülés jellegétől függően.
2015. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Önvédelemnél semmit nem szégyen használni. De a boxerhez is kell megfelelő gyorsaság, mert semmit nem érsz vele ha kihajolnak az ütésed elől.


Inkább rakj a zsebedbe egy gázspray-t amíg nem bízol magadban. Kicsi, könnyű, könnyű rejteni, nem ütközik jogszabályokba, egyszerű használni és a sok okoskodó írásaival ellentétben igenis hatásos dolog.

2015. jún. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!