Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nagy házalakításban épített...

A Nagy házalakításban épített házak megfelelnek valamilyen előírásnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szép házakat építenek, de mutatják, hogy előregyártott elemekből. Pl. a tetőt egyetlen targonca emeli a helyére és majdnem kész is! Az alap betonozása egy nap alatt elkészül, míg nálunk várni kell vele hetekig, hogy kiszáradjon megfelelően! 7 nap alatt egy komplett két szintes, 6 hálószobás, 3 fürdős, kertes, medencés ház elkészülhet úgy, hogy az egy életre megfelelő legyen? HA ez így jó, akkor nálunk miért nem alkalmazzák, ezt a technikát?
2010. febr. 26. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A buta amerikai szabványoknak nyilván megfelel, mert nem kapnának építési engedélyt sem az építők!

Nálunk is van hasonló, mégpedig a könnyűszerkezetes házak...kb 10 év élettartammal sajna :(


Csodálkoznak, hogy széthordja fabunkert egy tornádó náluk...talán téglából kéne építeni.

2010. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem hiszed el,hogy azok a házak 7 nap alatt készülnek?
2010. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam már én is, hogy csak össze van vágva, de ezzel a technológiával sztem lehetséges! A tetőt egyben emelik a helyére, a falak is egyben érkeznek, csak be kell állítani, sztem lehetséges, de az idő gyorsasága a minőség kárára mehet, hiába van pénz!
2010. febr. 26. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem technológia ide,technológia oda,a beton csak nem szárad másfél óra alatt.Szóval szerintem kamu,mint a legtöbb amerikai cucc,de biztosan megfelel valamiféle szabványnak,másképp nem engednék őket beköltözni.Egyébként szerintem már egy kicsit túlzás,amit csinálnak.
2010. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!