Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó animét?

Tudnátok ajánlani jó animét?

Figyelt kérdés

Az első anime amit megnéztem az a bleach volt, ezért elkezdtem komolyabban animéket nézni, volt olyan ami tetszett de a legtöbb nagyon nem.... tudnátok esetleg valami olyat mondani aminek jó a története? lehetőleg legyen benne harc, ha nincs az se baj csak nézhető legyen!:)

ezek tetszettek: Tokyo Ghoul,Attack on titan,Bleach,Black Bullet,Owari no seraph,Naruto,Inuyasha

légyszi a fairy tailt meg katekyo hitman rebornt ne is mondjátok hajam tépem tőlük. köszi előre is.:)



2015. máj. 27. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Fairy tail -> sokkal jobb mint azok amiket felsoroltál :)
2015. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sword Art Online, Dance in the vampire bund, BLack Bullet, Akame Ga Kill, Corpse party,
2015. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kár hogy a Fairy Tail nam tetszett. De akkor más: Fullmetal Alchemist, akatsuki no yano, Ao no exorcist, Soul eter.

Ha romantikusabb is jöhet akkor mindenképpen ajánlom a Kaichou wa Maid-sama!-t és a Kamisama hajimemashita-t. Nagy rajongójuk vagyok :) Jó szórakozást

2015. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Puella magi Madoka Magica
2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StrawberryPie válasza:
Ha szereted a romantikus animéket akkor ajánlom a Kaichou wa Maid sama-t.Nekem egyik kedvencem.Ha fiú vagy akkor a Death Note-ot ajánlom
2015. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Noragamit(istenes). Nekem az egyik kedvencem:), 12 részes és van benne egy pár harcjelenet. A Hellsing szintén nagyon jó, tele harcal és eléggé cselekményes(vámpíros). Ilyen szempontból még a Hakuoukit tudom ajánlani (enyhén történelmi). Remélem tudtam segíteni^^.
2015. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist Brotherhood (minden tekintetben (grafika, történet) jobb a sima FMA-nál)

Noragami

Kaze no Stigma

Kyoukai no Kanata

Akatsuki no Yona

Noragami

Gosick

11eyes

Angel Beats!

AnoHana

DanMachi

D.Gray-man

Seiken no Blacksmith (ennek az animéjét félbehagyták)

Another (horror)

Btooom!

Ao no Exorcist

Hyouka

Sakurasou no Pet na Kanojo (ezt - a komolyabb jeleneteket leszámítva - végigröhögtem)

Toshokan Sensou

Zero no Tsukaima

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru


Hirtelen ennyi. Remélem segítettem.

2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!