Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam mindenn...

Az egyik osztálytársam mindennap fogdos a suliba! Mit csináljak hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Töröld képen.
2010. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szolj a tanárnak! :P xD

szolj vkinek álitsa le!

2010. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már szóltam a tanároknak de akkor is csinálja
2010. febr. 24. 18:21
 4/8 anonim válasza:

Tetszem neked, mert nekem nem jösz be, főleg az a dedós módszer ahogyan ezt közölni próbálod?! (elszégyelli magát és leáll, ha minden jól megy és fel bírja fogni, amit mondasz)

Tudod mi az, hogy molesztálás? Ha nem, az ismerősöm elmagyarázhatja, a munkájából kifolyólag van benne tapasztalata! (Ez valahol az azonos koruaknál is él, és nem számít valóban van e ilyen ismerősöd.)

Valami ilyesmi beszólásokkal próbálkozz, hamár a szólok pl. a tanárnak nem vált be.

Más ötletem nincs, remélem ez segít!

2010. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
most az mi h szolsz egy tanárnak?? hányévesvagy? 10? de most komolyan csak töröld képen és ennyi :D
2010. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13 De félek tőle...
2010. febr. 24. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
B*zd orrba. Utána nem fog fogdosni. Ne félj. Ha visszaüt úgyis elájulsz :D
2010. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aubrey* válasza:
Nállunk is van ilyen... És annak aszerencsétlen,nyomorék osztályfőnöknek lehet mondani akármit egyik fülén be másikon ki.... a rongyosra kurt anyját!:@ Azt mondja hogy ne veszekedjetek olyan kedves osztály vagyunk. Igen én is pont ezt látom azért fogdosnak mindenkit meg törik el másnak kezét lábát stb...-.-" Fasza kis osztályy az az! Az a baj hogy itt már tényleg csak az használ ha szülőkkel beszéltek vagy az hogyha vissza ütsz meg ilyenek! Sajnos ideáig fajulnak a dolgok! Bár nekünk a szülők se nagyn tudtak segíteni sajnos... leginkább annak a gyereknek aki a legtöbb bajt jelentette mindenkire nézve anna a anyja szart az egészbe és védte a "pici ártatlan édes " kisfiát-.-" Szóval a gyerek kedvére molesztált tovább mindenkit! Én úgy oldottam meg egyébként hogyha beszólogatott leszartam stb próbáltam nem észrevenni bár fajult addig is a odlog hogy úgy pofáncsaptam hogy egész nap ott volt a kezem nyoma a pofáján és akkor még adta az ártatlant és az osztfő rámszállt! wááááááááááááááááááááááááááááá :@ ennyi f*szt egy helyen!
2010. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!