Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártatok-e már a Déri Western...

Jártatok-e már a Déri Western nevű boltban? Milyen a választék és az árak, segítőkészek-e az eladók?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 17:13
 1/2 anonim válasza:
A Déri Western-nél nem jártam, de a Wild West-nél voltam Pesten (Pontosabban: Budán) a Szőlő utcai boltjukban. Nekik elég széles a választékuk, western ruházatból, és ami nagyon fontos volt számomra, hogy teljesen normálisan álltak hozzám, részletesen elmondták, mire figyeljek, mi fontos és mi nem. Azóta WebShop-t is üzemeltetnek, bár amikor én kérdeztem, hogy miért nincs náluk online vásárlási lehetőség, és tervezik-e az online árusítást azt mondták, hogy nem tervezik, mert például bőr ruházatot, csizmát, kalapot nagy lutri próba nélkül megvenni. Azóta megváltozott a véleményük… De a lényeg, ha western ruházati cikket szeretnél vásárolni, nézz be hozzájuk, jól néz ki a bolt, van választék, és az eladók is teljesen jó fejek!
2010. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötletet, róluk nem is tudtam! Csizmát szeretnék venni! (25/L)
2010. márc. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!