Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feladok egy csomagot a...

Ha feladok egy csomagot a postán, és látszatra úgy tűnik, hogy jól leragasztottam, de a pakolás vagy a szállítás közben kinyílik, akkor mi történik? Visszaragasztják? Ha nem, akkor kigurulhat belőle a tárgy, vagy kicsúszhatnak belőle a lapok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 08:50
 1/1 VLLBalázs válasza:

Ki van nekik adva, hogy a sérült borítást meg kell erősíteni!!!


És ha lehet értesíteni kell róla a feladót! Ugye ez csak csomag esetében lehetséges, mert ott adjuk meg a számunkat!

De egyébként nagyon rendesek a Logisztikai Üzemben! Ott a leveleket és a dobozokat megerősítik széles ragasztószalaggal , hogy biztonságosan továbbítani lehessen!!!


Amikor nagy volt az eső én minden levelemet és csomagomat benejlonozva kaptam meg, hogy nehogy elázzon! Meg akartam köszönni a postásnak, de ő mondta, hogy a Logisztikai Üzemben borították be!!!!


Egy életre a bizalmasom lett a Magyar Posta!!! :D

2015. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!