Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Naruto Shippuuden mikor...

A Naruto Shippuuden mikor folytatódik? Mármint mikor térünk vissza a háborúba? (406. résznél tartok és még mindig filler. ) Kicsit idegesítő.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 15:22
1 2
 1/12 TallandThin Boy ***** válasza:
Szerintem 5-6 filler rész még biztosan lesz.
2015. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5-6? :D Több egy 20-30 rész még tuti lesz,sőt több,de még az a jó.
2015. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Most ugye Sakuráék csapatánál tartunk, eddig minden csapathoz volt kb. 3 rész, és még hátravan a harmadik forduló is... szóval még jó sok filler lesz :((
2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ooooomg...:( Akkor szerintem egy ideig nem nézek Narutot.. Nem szeretem ha a múltba vannak ._. Köszi a válaszokat.:DD
2015. ápr. 7. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért? Az jó, legalább tudjuk, hogy milyen volt a második vizsga, és hogy miről maradt le szegény genin naruto :D nagyot nézett akkor, hogy csak ő az :DDDD
2015. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TallandThin Boy ***** válasza:
#5 Hát nagyot nézett, de nem tudom mit várt. Elment különcködni, hogy ő majd milyen erős lesz, aztán pár alap dologtól eltekintve semmivel nem lett erősebb. A többiek viszont sokkal.
2015. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek is írták, eltart még egy darabig.


Hú, én amikor megláttam az első fillert, kapásból szabadnapokat (vagy inkább hónapokat) vettem ki az anime nézésében. Gyorsan befejeztem a történetet a mangában, aztán majd néhány és múlva lereagálom a meganimálását, ha nem romlik el a srácok időgépe, és ragadnak a múltban. Szerintem jobban jársz, ha te is így cselekszel. (Mármint nem a múltban ragadásos dologra gondolok:D)

14/L

2015. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A 411. már nem lesz filller .... VÉGREEEE!!!
2015. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De, az is filler.
2015. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De szar :( meddig fillereznek még?!??!?
2015. jún. 10. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!