Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem, pályát tévesztette...

Azt hiszem, pályát tévesztettem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Orvosként végeztem, de nem érzem biztosan, hogy itt lenne a helyem. Szakmailag nagyon szeretem, amit csinálok, de egyre nehezebb mindig higgadtnak, kedvesnek, udvariasnak, készségesnek maradni. Az merít ki a legjobban, hogy néhány munkatársam, pl. némely idősebb nővér, de mások is (akik már valószínűleg belefásultak ebbe az egészbe) úgy vezetik le a frusztrációjukat, hogy jó nagyot belerúgnak valakibe. A kezdő orvos meg mindig kéznél van ilyenkor, mert úgysem tud visszaütni. Közben meg a betegek is elvárnak egy bizonyos viselkedéskultúrát (az említett munkatársakkal szemben is), amúgy teljesen jogosan és érthetően, csak időnként nagyon nehéz. Szerintetek érdemes még huszonévesen megcélozni egy másik szakmát (hogy ha nagy a nyomás, legalább fizessenek meg), vagy fogadjam el, hogy ezt már elbuktam?
2010. febr. 18. 21:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Leirtad hogy szereted amit csinalsz. Ne add fel, meg ha nehez is, ha jon az emelkedo akkor megjobban fogod szeretni.

Ha nehezen is de probald kiiktatni a rossz erzeseket a kollegaid reszerol, a betegek fele legy jo es ha toluk jo erzest kapsz akkor lehet karpotol vmennyire.

Mindig jusson eszedbe miert valasztottad anno ezt a palyat! Es ne hagyd h masok a rigolyaikkal es hulyesegeikkel el vegyek a kedved! sok sikert mindenhez

2010. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem igazad lesz.
2010. febr. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!